What's happening?

Video Sources 26 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
The Old Oak film

The Old Oak film

Sep. 29, 2023BE113 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Film The Old Oak: Opowieść o zmianie, społeczności i sile ludzkich więzi

Miasto w upadku i chylący się ku upadkowi pub

„The Old Oak” zabiera nas do podupadającego miasteczka górniczego w hrabstwie Durham w Anglii. Kiedyś tętniąca życiem społeczność teraz boryka się z upadkiem, a lokalny pub, The Old Oak, staje się symbolem minionych czasów. Główny bohater filmu, TJ Ballantyne, jest właścicielem tego pubu. Kurczowo trzyma się swojego źródła utrzymania i pubu, aby utrzymać poczucie wspólnoty.

Zmieniająca się demografia i rosnące napięcia – The old oak film

Skład demograficzny miasta zmienia się wraz z przybyciem syryjskich uchodźców. Podczas gdy niektórzy mieszkańcy witają nowoprzybyłych z otwartymi ramionami, inni reagują z wrogością i strachem. To napięcie społeczne tworzy rozłam w społeczności i zagraża już i tak kruchemu pokojowi w The Old Oak.

Niezwykła przyjaźń i odnowiona nadzieja

Pośród podziałów TJ nawiązuje nieoczekiwaną więź z Yarą, nastoletnią dziewczyną z Syrii, która pasjonuje się fotoreportażem. Ich połączenie przezwycięża bariery kulturowe i daje iskierkę nadziei na pojednanie i zrozumienie. Dzieląc się swoimi historiami i doświadczeniami, odkrywają wspólną ludzkość, która wypełnia lukę między ich różnymi światami.

Walka o społeczność i dziedzictwo

W miarę rozwoju filmu TJ staje w obliczu groźby utraty ukochanego pubu z powodu trudności finansowych. Musi walczyć o utrzymanie The Old Oak otwartego, nie tylko dla siebie, ale także jako symbolu jedności i miejsca spotkań społeczności. Pub to więcej niż tylko knajpa; jest centrum interakcji społecznych, repozytorium lokalnej historii i latarnią nadziei w mieście, które walczy o swoje miejsce w zmieniającym się świecie.

Wzruszający obraz straty i człowieczeństwa

„The Old Oak” to wzruszający film, który porusza tematy straty, zmiany i znaczenia wspólnoty. To opowieść o puszczaniu przeszłości i jednoczesnym sięganiu po lepszą przyszłość. Film nie ucieka od brutalnej rzeczywistości miasta w opałach, ale ostatecznie celebruje moc ludzkich więzi i odporność ducha ludzkiego.

W reżyserii Kena Loacha, znanego z filmów o tematyce społecznej, „The Old Oak” to refleksyjne i poruszające doświadczenie, które pozostanie z Tobą na długo po napisach końcowych.

Zobacz również inne filmy online.
Opis film „The Old Oak” na filmwebie.

The Old Oak film
The Old Oak film
The Old Oak film
The Old Oak film
The Old Oak film
The Old Oak film
Original title The Old Oak
IMDb Rating 7.1 8,117 votes
TMDb Rating 7.2 235 votes

Director

Ken Loach
Director

Cast

Similar titles

Rebel Moon – część 2: Zadająca rany
Poprzednie życie
Lato kiedy go zabrakło film
Bękart
Przysięga Ireny film
Joika
Strefa interesów online
Shirley cały film
Istoty fantastyczne
Challengers film
Czerwone maki film
Civil War film

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Kolejny użytownik..