What's happening?

Video Sources 36 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Supersiostry Film

Supersiostry Film

Zwykłe dziewczyny, niezwykłe moce.May. 10, 2024105 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Film Supersiostry: Polskie superbohaterki w akcji!

Tajemnica z przeszłości skrywa mroczne sekrety

Film „Supersiostry” to pierwszy polski film o superbohater(k)ach, przenoszący nas do czasów PRL-u. Dwie siostry, Ala i Lena, stają się ofiarami tajnych eksperymentów prowadzonych przez rządową instytucję. W ich żyłach płynie coś więcej niż zwykła krew – zyskują nadprzyrodzone moce, o których istnieniu nawet nie śniły.

Dorastanie w cieniu sekretu naznacza ich charaktery

Lata mijały, a Ala wiedzie spokojne życie na wsi, nieświadoma swojej przeszłości i siostry. Lena natomiast dorasta w surowym, rządowym ośrodku, szkolona na bezwzględnego żołnierza. Pewnego dnia obie siostry odkrywają prawdę o sobie i swoich mocach. Ich losy splatają się na nowo, a siostrzana więź zostaje wystawiona na próbę.

Siła siostrzanej więzi staje się ich największą bronią

Wspólnie muszą stawić czoła niebezpieczeństwu ze strony bezwzględnego pułkownika, który chce wykorzystać ich moce do własnych, mrocznych celów. Ala i Lena uczą się kontrolować swoje supermoce i wykorzystywać je do czynienia dobra. Stają się symbolem nadziei dla innych i inspirują do walki z niesprawiedliwością.

Walka o wolność i sprawiedliwość staje się ich życiową misją

Dziewczyny muszą pokonać nie tylko pułkownika i jego bezwzględnych ludzi, ale również zmierzyć się z własnymi demonami i bolesną przeszłością. „Supersiostry” to nie tylko film o superbohaterach, ale również wzruszająca historia o sile rodziny, przyjaźni i odwadze.

Czy warto obejrzeć „Supersiostry” film?

Film „Supersiostry” to pełen akcji i emocji film, który z pewnością spodoba się widzom w każdym wieku. Choć nie jest pozbawiony wad, dostarcza mnóstwo rozrywki i skłania do refleksji nad ważnymi wartościami. Polska produkcja udowadnia, że również w naszym kraju można tworzyć świetne filmy o superbohaterach, które dorównują poziomem hollywoodzkim produkcjom.

Zobacz również inne filmy online.
Opis film „Supersiostry” na filmwebie.

Original title Supersiostry

Similar titles

Rebel Moon – część 2: Zadająca rany
Królestwo planety małp film online
Civil War film

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Kolejny użytownik..