What's happening?

Video Sources 34 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Czerwone maki film

Czerwone maki film

https://fdb.pl/film/1074958-czerwone-makiApr. 05, 2024122 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

VODhit to platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów online, w tym takie hity jak „Czerwone Maki”. Dzięki VODhit możesz łatwo i wygodnie oglądać filmy online bez konieczności opuszczania swojego domu

Fabuła

Historię bitwy pod Monte Cassino oglądamy oczami Jędrka. Młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino. Spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.

Obsada

Nicolas Przygoda jako Jędrek Zahorski, Magdalena Żak jako sanitariuszka Pola Staniewicz, Bartłomiej Topa jako generał Nikodem Sulik, Zbigniew Stryj jako generał Zygmunt Bohusz-Szyszko, Michał Żurawski jako generał Władysław Anders, Szymon Piotr Warszawski jako rotmistrz Stanisław Zahorski.

Krytyka

Wielkie wydarzenie w polskiej historii II wojny światowej, ale popełniono szereg błędów realizacyjnych. Stawka jedynie wybrzmiewa z ust papierowych postaci, ale jej wagi nie widać na ekranie. Wątek romansowy był najgorszym elementem tego filmu. Utrwalamy fałszywą świadomość, choć Polacy wcale nie mieli kluczowego wkładu w zdobycie Monte Cassino.

Oglądanie filmy online to wygodna forma rozrywki. Dostępność na żądanie, duży wybór tytułów i brak reklam sprawiają, że można swobodnie korzystać z różnorodnych produkcji filmowych na wielu urządzeniach, oszczędzając czas i pieniądze. Oglądaj film Czerwone Maki online.

Zobacz również inne filmy online.

Opis film „Czerwone Maki” na filmwebie.

Czerwone Maki film

Original title Czerwone maki
TMDb Rating 3.5 2 votes

Director

Cast

Nicolas Przygoda isJędrek Zahorski
Jędrek Zahorski
Michał Żurawski isWładysław Anders
Władysław Anders
Szymon Piotr Warszawski isStanisław Zahorski
Stanisław Zahorski
Mateusz Banasiuk isEdmund Wilkosz
Edmund Wilkosz
Dariusz Toczek isparamedic Brzeziński
paramedic Brzeziński
Bartłomiej Topa isNikodem Sulik
Nikodem Sulik
Łukasz Garlicki isAdam Studziński
Adam Studziński
Radosław Pazura isBolesław Duch
Bolesław Duch

Similar titles

Lato kiedy go zabrakło film
Shirley cały film
Bękart
Strefa interesów online
Przysięga Ireny film
Civil War film
Rebel Moon – część 2: Zadająca rany
Istoty fantastyczne
Poprzednie życie
Challengers film
Joika
The Old Oak film

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Kolejny użytownik..